Praca

Doradca serwisowy

Miejsce pracy: Kraków

Region: woj. małopolskie

Zakres obowiązków:
- aktywna sprzedaż usług serwisowych,
- budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez fachową obsługę,
- realizacja planów jakościowych i sprzedażowych,
- doskonalenie kwalifikacji zawodowych min. poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez importera,
- opieka nad klientami serwisu.

Od kandydatów oczekujemy:
- efektywnej pracy zespołowej, współpracy z działem handlowym,
- zaangażowania i samodzielności,
- chęci nauki i rozwoju,
- doświadczenia na podobnym stanowisku pracy.

Gwarantujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz motywacyjny system premiowy,
- udział w szkoleniach wyjazdowych oraz internetowych organizowanych przez importera,
- pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole,
- dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi,
- rozwój osobisty dzięki dostępowi do bogatego pakietu szkoleń organizowanych przez importera,
- przyjazną atmosferę.

Aplikacja powinna zawierać CV.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NH MOTORS z siedzibą w KRAKOWIE zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jazda próbna

Skorzystaj z okazji
i umów się na
dogodny termin

jazdy
testowej!