O nas

NH Motors – Twój salon samochodowy w Krakowie

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Ford- jednego z czołowych koncernów motoryzacyjnych. Swoją siedzibę mamy w Krakowie przy ulicy Generała Leopolda Okulickiego 43. W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę modeli marki Ford, zarówno nowych, jak i używanych, choć specjalizujemy się w sprzedaży nowych aut.

Poza tym prowadzimy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny samochodów osobowych oraz dostawczych. Zależy nam na pozytywnej opinii klientów, dlatego nasz zespół składa się jedynie z wykwalifikowanych mechaników, którzy rzetelnie podchodzą do swojej pracy.

Zajmujemy się również kompleksową obsługą klienta w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz sprzedaży ubezpieczeń. Wiemy, że w załatwianiu formalności zależy Ci na czasie, dlatego też staramy się ograniczyć niezbędne procedury do minimum.

Stoi za nami doświadczenie i pasja

To, co wyróżnia nas na tle innych salonów samochodowych w Krakowie, to nastawienie do klienta. Wiemy, że w dzisiejszym biznesie tylko indywidualne podejście do klienta pozwala nam spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć salon, który jest postrzegany jako godny oraz zaufany partner biznesowy. Pasja w połączeniu z doświadczeniem pozwoliły nam stworzyć profesjonalny zespół oraz przyjazną atmosferę, o czym możesz przekonać się, odwiedzając nasz salon.

W swojej pracy kierujemy się tym, by zrozumieć klienta i jego oczekiwania. Dążymy do zrozumienia klienta oraz  wyjścia naprzeciw jego oczekiwaniom. Nie wywieramy presji. Wierzymy, że dobra decyzja, to przemyślana decyzja.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby dostarczać Ci produkty i usługi na możliwie najwyższym poziomie. W prowadzeniu działalności biznesowej najbardziej cenimy sobie komfort oraz zadowolenie naszych partnerów, dlatego chcielibyśmy serdecznie zaprosić Cię do współpracy i skorzystania z naszych usług.

 

Jazda próbna

Skorzystaj z okazji
i umów się na
dogodny termin

jazdy
testowej!

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe  
Oferta

Wyślij nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
tel:
Kraków - 12 356 33 33

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe