Ford Fiesta

 

Ford Fiesta przykuwa wzrok i intryguje swoim odmienionym wyglądem. Samochód został wyposażony w szereg nowych funkcji oraz innowacyjnych technologii dzięki czemu oferuje zupełnie nowe możliwości, pozwalając czuć się pewnie i cieszyć się jazdą.

Dzięki technologii Ford SYNC podczas jazdy możesz bezpiecznie kontaktować się z kim tylko chcesz i korzystać z systemu multimedialnego wypowiadając proste polecenia głosowe w języku polskim. W łatwy sposób nawiążesz i odbierzesz połączenie telefoniczne czy ustawisz swoją ulubioną muzykę. Dzięki znakomitemu silnikowi benzynowemu EcoBoost Ford Fiesta jest niezwykle dynamiczny a przy tym zużywa średnio zaledwie 4,3 l/100 km (dane dla wersji 1.0 125 KM).
Nowego Forda Fiesta wyposażono również w szereg innowacyjnych technologii, które dbają o bezpieczeństwo, wygodę i przyjemność z jazdy w każdych warunkach.
Doskonałe połączenie stylu i nowoczesnej technologii, które pozwoli Ci w pełni wykorzystać każdy dzień. Ford Fiesta dostępny jest w wersji 3- i  5- drzwiowej.

cennik fiesta    

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego modelu skontaktuj się z nami.

Jazda próbna

Skorzystaj z okazji
i umów się na
dogodny termin

jazdy
testowej!

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe  
Oferta

Wyślij nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
tel:
Kraków - 12 356 33 33

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe