5 powodów, dla których warto wybrać Forda

  • Zalety wyboru Forda

Wybór odpowiedniego samochodu to zawsze problematyczna kwestia, w szczególności dla kierowców kupujących po raz pierwszy auto. Podjęcie decyzji utrudnia jeszcze bogaty rynek, na którym znajdziesz wiele marek, twierdzących, że ich oferta to najlepsze rozwiązanie.

W dzisiejszym artykule nie będziemy Cię przekonywać, że Ford to najlepsze auto. Zamiast tego pokażemy Ci realne powody, które udowodnią Ci, że Ford to auto spełniające Twoje oczekiwania.

  1. Bo jedziesz bezpiecznie

Inteligentny system bezpieczeństwa, elektroniczny system stabilizacji, system wspomagający hamowanie awaryjne i zapobiegający kolizjom – to tylko przykłady rozwiązań, które znajdziesz w autach marki Ford. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich, chcemy zagwarantować Ci spokojną jazdę bez wypadków. Dlatego też zaprojektowaliśmy szereg innowacyjnych technologii, dzięki którym będziesz czuć się bezpiecznie w trakcie podróży.

Za Twoje bezpieczeństwo w dużej mierze odpowiada inteligentny system bezpieczeństwa, czyli IPS. Ta zaawansowana technologia koordynuje pracę wszystkich systemów, które są odpowiedzialne za zapewnienie bezpiecznej jazdy.

Bezpieczeństwo jazdy Fordem

W skład IPS wchodzą m.in. przednie poduszki powietrzne i poduszki typu 3D chroniące okolice klatki piersiowej kierowcy. Bezpieczną jazdę zapewniają Ci także: napinacze pasów bezpieczeństwa, boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera siedzącego z przodu, pedały cofające się w razie zderzenia, aktywne zagłówki przednich foteli oraz specjalne mocowania ISO-Fix dla fotelików dziecięcych.

  1. Bo liczy się funkcjonalność

Wykorzystujemy technologię nie tylko po to, by dbała o Twoje bezpieczeństwo, ale też do stworzenia funkcjonalnego auta. Przygotowaliśmy rozwiązania dla osób, które nie rozstają się ze smartfonem, czy dla tych, którzy kochają muzykę. Nie zapomnieliśmy również o kierowcach, którzy każdego ranka walczą ze znalezieniem miejsca parkingowych, ani o osobach, które potrzebują zmniejszyć liczbę miejsc pasażerskich, by móc przewieźć dodatkowy bagaż.

Jeśli nie rozstajesz się ze smartfonem ze względu na dużą ilość prowadzonych rozmów, to na pewno zainteresuje Cię technologia Ford SYNC. Dzięki temu rozwiązaniu możesz bezpiecznie kontaktować się w trakcie jazdy. Wystarczy, że wypowiesz na głos z kim, chcesz się połączyć, a system obsługi głosowej wykona Twoją polecenie. Ford SYNC nie tylko przyda się do obierania i wykonywania telefonów, ale też za jego pomocą możesz odtwarzać muzykę z pamięci USB.

Miłośnicy muzyki ucieszy wysokiej klasy system nagłośnienia B&O PLAY. Znajdziesz go jedynie w samochodach marki Ford. Efektem wyjątkowej współpracy z B&O PLAY jest dopasowany do każdego modelu system, dzięki któremu w aucie rozbrzmi Twoja ulubiona muzyka w idealnej jakości.

Warto jeszcze wspomnieć o dwóch systemach, które sprawiają, że nasze codzienne życie jest prostsze. Pierwszym z nich jest system EasyFold – z jego pomocą możesz przearanżować wnętrze do swoich potrzeb, składając lub rozkładając fotele drugiego i trzeciego rzędu. Przydatny jest też system panoramicznych drzwi, który pomaga wsiąść i wysiąść w ciasnych miejscach. Podwójne przesuwane drzwi tylne i skrzydłowe drzwi przednie otwierają wnętrze aż na 1,5 metra szerokości. 

  1. Bo to opcja na Twoją kieszeń

    Komfort jazdy autem Ford

Modele marki Ford są na Twoją kieszeń, o czym przekonasz się, odwiedzając nasz salon NH motors w Krakowie. Nasz salon Forda oferuje nowe, jak i używane auta w różnych przedziałach cenowych. Nowy samochód możesz kupić już od 39 600 złotych.

Jakby tego było mało, oprócz atrakcyjnych cen, oszczędzasz również na paliwie. Mniejsze zużycie paliwa jest możliwe, dzięki systemowi EcoBoost. EcoBoost stosuje turbosprężarkę niskiej bezwładności, co pozwala na szybką reakcję na naciśnięcie pedału gazu nawet przy niskich obrotach silnika. Połączenie pracy turbosprężarki z precyzyjnym bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz układem zmiennych faz rozrządu, z kolei przekłada się na niskie zużycie paliwa.

  1. Bo podróżujesz komfortowo

Jazda autem marki Ford to prawdziwa przyjemność. Wszystko, dzięki technologiom, które wspierają kierowcę w trakcie jazdy. Bezstresowe parkowanie zapewnia Ci system wspomagający tę czynności, Active Park Assist, a także przeznaczona do tego kamera z szerokim kątem widzenia.

Projektując nasze auta, stawiamy na przestronne wnętrza i wygodne siedzenia, dzięki czemu jazda Fordem to prawdziwa przyjemność nie tylko dla kierowcy, ale też pasażera.

  1. Bo robi wrażenie

Samochody, które oferuje nasz salon Forda, przyciągają wzrok. Nowoczesny design oraz oryginalna stylistyka dla każdego modelu sprawiają, że niezależnie od tego, czy wybierzesz Ford KA+, Fiesta, Nowy Focus czy inny model, auto będzie wyróżniać się na tle innych marek.

Jazda próbna

Skorzystaj z okazji
i umów się na
dogodny termin

jazdy
testowej!

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe  
Oferta

Wyślij nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.
tel:
Kraków - 12 356 33 33

Formularz kontaktowy
Zabezpieczenie antyspamowe